Posezonowe porządki w szklarni - praca od zaraz- Holandia

Gryfów Śląski Dodane : Październik 16, 2019 ID #7179 Odsłon: 7, dzisiaj 0

KLAVER SP. Z O. O. certyfikat o numerze rejestru 18450. Poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na stanowisko: Pracownik fizyczny – Holandia

Zakres obowiązków:

- posezonowe porządkowanie szklarni z papryką

- przygotowanie szklarni pod nowe sadzonki

Wymagania:

      - zmotywowanie do pracy

      - zaangażowanie w powierzone obowiązki

      - pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

      - prawo jazdy

Warunki:

      - atrakcyjna stawka godzinowa

      - extra płatne nadgodziny

      - dużo godzin pracy

      - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

      -dłuższą współpracę

      -zakwaterowanie,dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

      -opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 913, 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem LIKWIDACJA SZKLARNI- oddzwonimy do Ciebie.

Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

Strona www: www.klaverteam.com
Facebook: www.klaverteam.com